משכנתא לאיחוד הלוואות לבעלי נכס בלבד!

נקלעתם לסיטואציה כלכלית?

אתם מתקשים לסגור את החודש, יש לכם קושי בתזרים המזומנים , זה מטריד אתכם, לא נותן לכם לישון טוב בלילה, ואתם קצת אובדי עצות.

אתם לא לבד!

נעים מאוד, שמי יורם פלד, מנכ”ל ובעלים של חברת אקסלנט משכנתאות ופיננסים, ואני רוצה לומר לכם שאתם לא לבד.

אני מבין היטב מה זה להיות בסיטואציה מורכבת אליה נקלעתם בתקופה הזאת של חייכם, זה לא נעים, זה מפחיד וזה מתסכל נורא. אבל חשוב לי להגיד לכם שאתם לא לבד, ולכל בעיה (כמעט) יש פתרון.

אנו באקסלנט מומחים למצבים כלכליים מורכבים של אתגרי החיים, מצבים אשר יוצרים לחץ כלכלי אמיתי המאיים על שלמות הבית והמשפחה!

 

באקסלנט אנו יודעים להתאים עבורכם פתרון מדויק ומתאים, המבוסס על הנקודה בה אתם נמצאים, של יכולת החזר תזרים המזומנים השוטף והיכולת לעמוד בהתחייבויות שלכם.

כיוון שאנחנו מבינים היטב את המצב אליו נקלעתם, ואת הקושי הכלכלי האדיר, החלטנו באקסלנט שהחזון המוביל שלנו בחברה יהיה להתמקד במקרים אלה ועל בסיס הצלחה בלבד!

זאת אומרת שאם אנו באקסלנט, לא נשיג עבורכם אישור למשכנתא או ההלוואה, שתוציא אתכם מהבוץ, אנו לא נגבה מכם ולו שקל אחד שהרי אנו באים במטרה לסייע ולעזור.

ויש לנו בשורה נוספת, כיוון שהתשלום שלנו על בסיס הצלחה בלבד, אתם תשלמו לנו רק לאחר שהכסף של ההלוואה יכנס אליכם לחשבון!

כך שקודם כל אנחנו רוצים להרגיע אתכם, שלא תצטרכו לדאוג מנטל של תשלום נוסף עבור השירות שלנו בתקופה לחוצה זו.

אז מה אנחנו מציעים?

הכנת תכנית הבראה כלכלית

וארגון משכנתא לאיחוד הלוואות!

*התכנית מיועדת לבעלי נכס בלבד!

אנו נאחד את סך ההלוואות שלכם למשכנתא אחת עם פריסה לאורך זמן,  כדי להוריד הלחץ לשפר תזרים המזומנים והיכולת לעמוד בהתחייבויות שלכם.

תנאי מרכזי ליכולת שלנו לבצע זאת: הכנסה קבועה מסודרת ומוצהרת או ערב.

תכנית ההבראה הכלכלית שלנו

כוללת את השלבים הבאים:

שלב ראשון

מארגנים את הכסף לו אתם זקוקים מגופים בנקאיים/חוץ בנקאיים – גופים אלה מפוקחים ומבוקרים ע''י שוק ההון והרשות לניירות ערך.

שלב שני

מאחדים את סך ההלוואות למשכנתא אחת נוחה ומותאמת לכם.

שלב שלישי

בניית תכנית כלכלית להבראה.
נבין את המצב הקיים אליו הגעתם, נבין מה הטעויות, נפיק לקחים ונבנה תכנית כלכלית חדשה ומדויקת שתעזור לכם להתנהל פיננסית טוב יותר בעתיד כך שלא יקרו מצבים כאלה שוב.

שלב רביעי

לומדים להתנהל מול הבנקים!
אם הבנקים מקשים עליכם, כנראה שאתם לא יודעים לדבר איתם ובשפה שלהם. נראה לכם איך להתנהל מולם בצורה חכמה, אחראית ובוגרת כך שהבנק תמיד יהיה לטובתכם.

שלב חמישי ואחרון

יציאה לחיים חדשים. זהו, מכאן, החיים החדשים שלכם מוכנים שתצאו אליהם חזקים יותר, חכמים יותר ונבונים יותר!

אז מה קורה מכאן?

צעד ראשון

שיחת אפיון ראשונית ובדיקת התאמה

צעד שני

פגישה מקצועית לאבחון המצב הנוכחי שלכם

צעד שלישי

חתימה על הסכם ויציאה לדרך

מה עכשיו?

קבלו מאיתנו שיחת ייעוץ מקצועית לאפיון המצב הכלכלי שלכם ללא עלות!

בשיחה גם נתאים לכם את הפתרון הזול והמשתלם ביותר בצורה מותאמת למצב הכלכלי שלכם!

הרשמו כאן ולאחר מכאן בעמוד הבא תענו על מס’ שאלות קצרות שיכינו אותנו לשיחה בצורה טובה יותר!

מה מספרים
הלקוחות שלנו?

"

חשבתי שאני יכולה לעשות הכל לבד, פניתי אל בנקים למשכנתאות וקיבלתי סירוב, אף אחד לא הסכים לתת לי משכנתא, אני גרושה ואם חד הורית, הייתי אובדת עצות ממש. 
ואז ראיתי פרסום באינטרנט של אקסלנט- ייעוץ משכנתא ומשיחה אחת פשוטה קיבלתי שירות חלום. הם ממש מלאכים ואפילו קוסמים. 
את הכל הם עושים בחן רב, סבלנות רבה דיוק רב ומקצועיות, תמיד זמינים ותמיד הם שם בשבילך, תוך שהם מייעצים לי כיצד למכור נכון את הנכס, לאתר נכס ואנשי מקצוע מסביב, כדי לתת לי בטחון בדברים הגדולים והמורכבים שאני עושה לבד. 
ממליצה בחום רב, תפנו רק אליהם ותהנו. 

ה.ב מאשקלון

"

אתם מכירים כאלה שקודם כל מה שמעניין אותם הוא השירות והכסף הוא רק אמצעי ורק בסוף, אז אנחנו לא ובכ”ז הגענו לאקסלנט לאחר שגילנו שהבנק ממש שודד אותנו בריביות שהוא לקח מאתנו ושהחיים שלנו בלופ. ראינו פרסום של אקסלנט ולאחר שיחה ראשונה, הבנו שהגענו לכתובת הנכונה.

הם סידרו לנו את כל החשבונות מסביב, והפחיתו העלויות כך שיצא לנו חסכון של עשרות אלפי שקלים, בנוסף דאגו לקבע הריביות מה שהביא להגנה של מאות אלפי שקלים של שינויי הצמדות ריביות ואינפלציה, עד לסיום המוצלח. לאורך כל הדרך הם עדכנו אותנו בתהליך תוך ניהול מו”מ קשוח מול הבנקים. תרימו צלצול אליהם – אתם תהנו מחווית שירות ומהתוצאה, מבטיחים.

ציון ומאשה מאשקלון

"

קיבלנו המלצה מחברים לפנות לאקסלנט,  סיפור המשכנתא שלנו מורכב, הם ממש קוסמים וסייעו לנו להגשים חלום, תוך דרבון לא לוותר ולא להרים ידיים. בעזרת ההכוונה שלהם זכינו להגשים חלום רחוק. אין ספק שאם הם לא היו בתמונה, לא בטוח שהיינו מצליחים להגיע לבית משלנו בזמן קצר כל כך, כפי שהם כוונו אותנו. 

אדיר ועידן אטון באר שבע

"

אנו זוג צעיר, שמנסה לחסוך בתחילת החיים של הזוגיות שלנו כל שקל, אתם מכירים את זה. הייתה לנו קרובת משפחה עובדת בבנק למשכנתאות, עשתה בשבילנו שמיניות כדי להביא לנו את ההצעה הטובה ביותר, תתפלאו הגענו לנריה מאקסלנט והוא שיפר את ההצעה בצורה מדהימה, כך שלקרובת המשפחה לא נותרו מילים. יש להם ידע רחב וגדול, שווה להגיע אליהם ולקחת את השירות שלהם כל שקל שתתנו להם יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים. 

נריה והילה עידן ממעגלים

"

הגעתי לייעוץ משכנתא אקסלנט, לאחר שהעברתי תשלום מראש ליועץ משכנתא אחר. עברה תקופה ולא ראיתי שום התקדמות בתיק שלי. לתדהמתי אמר לי היועץ ההוא שהנכסים שלי לא עונים להגדרת הבנק ואיני זכאית למשכנתא מהבנק, כמו כן סירב לזכות אותי בתשלום בטענה שהעבודה בוצעה. קבלתי המלצה מחברה קרובה, פניתי ליורם מאקסלנט, עבודה מקצועית מהירה סידרה לי את המשכנתא על שני הנכסים מעל ומעבר לכל צפייה שיכולתי לחלום עליה, הכל במהירות האור. תודה רבה לאקסלנט. 

רינה חורי מנתיבות

"

במקצועי אני רואה חשבון של חברה גדולה, חשבתי שאחר ואני מבין במספרים, אני אוכל להסתדר לבד ולהוציא משכנתא הכי זולה וחסכונית, אני עוד לא יודע איך נריה מאקסלנט, הצליח לחסוך לי 300.000 (שלוש מאות אלף ש”ח), כן בדיוק כמו שאתם רואים, כשאמרו את הסכום, מזל שהייתי יושב, כי אחרת הייתי נופל מהרגליים,  מה שהם עושים שם באקסלנט זו אומנות, אין מילים, שפו לאקסלנט, ממליץ לכל החברים וגם למי שקורה את מה שאני כתבתי פה, באהבה. תודה

שלמה בן דהן - כרם רעים יש"ע

אנו עובדים עם
כל הבנקים בישראל

אנו עובדים עם
כל חברות הביטוח

אנו עובדים מול גופים פיננסים חוץ בנקאיים
מפוקחים ע"י רשות ההון והרשות לניירות ערך.

התנאים להצטרפות לתכנית הם:

זה מתאים לכם אם אתם:

נעים מאוד

חברת אקסלנט משכנתאות ופיננסים בעלת ניסיון של 12 שנה בשוק הנדלן, הפיננסים והמשכנתאות.

אנו מתמחים בתיקים מורכבים ובמסורבי בנקים ויודעים לתת טיפול בסיטואציות מורכבות של פשיטת רגל, כונס נכסים, הוצאה לפועל, סירוב מהבנקים וכו’.

המוטו שלנו: “משכנתא מהירה, זולה, חסכונית, קלה ולא מעיקה.” 

אנו יודעים לספק תוצאות שמותאמות עבורכם על בסיס ניתוח פיננסי מקדים לכל שירות או מוצר שנספק לכם. אנו מאמינים בלייצר את המעטפת המותאמת לצרכים ולרצונות שלכם לצד חוויית שירות אישי ואיכותי.

כל התכניות שלנו מקיפות, מעמיקות ויסודיות ואנו מאמינים בפתרונות יצירתיים שיקלו עליכם בכל תהליך.

התכניות דיגיטליות ואנו עובדים בכל הארץ, עם כל הבנקים, חברות הביטוח והפינסיים, הבנקאיים והחוץ בנקאיים.

אל תשברו את הראש עם המשכנתא והפיננסים בחיים שלכם ותנו למומחים לעזור לכם לחיות בשלווה וברוגע.

יורם פלד, בעלים ומנכ''ל

התחלת שיחה
1
איך אפשר לעזור?
שלום ????
אנחנו יכולים לעזור לך?