אקסלנט יועצים פיננסים ומשכנתאות –

לאלה שרוצים לחסוך יותר ולשלם פחות

משכנתא לדיור

גיוסי הון

מחזור הלוואות

ייעוץ כלכלי למשפחה

שיחת ייעוץ והכוונה מאיתנו ללא עלות!

מספיק שיחה אחת, ותוכלו לחסוך מעל עשרות אלפי שקלים
WhatsApp Image 2021-02-16 at 10.11.14

אקסלנט - יחד איתך לאורך כל הדרך!

אנו מטפלים בכל סוגי המשכנתאות, גיוסי הון והלוואות, מסורבי בנק, מחזורים, משכנתא הפוכה ועוד. בניגוד לאינטרסים של הבנקים, נדע לתת לכם את העצה הטובה ביותר למשכנתא זולה וחסכונית כך שאתם תוכלו להיות רגועים ושקטים בבחירה שלכם בנו. עבורנו כאן בחברת אקסלנט, כל לקוח שבוחר בנו היא אחריות אישית שלנו לתת לו את הכלים הטובים ביותר להתנהל פיננסית גם מעבר למשכנתא, ואנו כאן לשמוע אתכם בכל עת. אנו גאים להיות חברת המשכנתאות שבוחרת תמיד את הבחירות הנכונות ביותר עבורכם. כי עבורנו כאן באקסלנט, זהו הדבר החשוב ביותר. 

אנו מחויבים אליכם ולחוויה שלכם לכל אורך התהליך, גם לאחר החתימה בבנק וגם לאחר רכישת הנכס.

אנו עובדים עם
כל חברות הביטוח

אנו עובדים מול גופים פיננסים חוץ בנקאיים
מפוקחים ע"י רשות ההון והרשות לניירות ערך.

אנו עובדים עם
כל הבנקים בישראל

מעמידים את הנסיון שלנו לרשותך!

עם נסיון ארוך שנים, וקהל לקוחות הולך וגדל, אנחנו פה כדי לעזור גם לך, לבצע מהלכים כלכליים בצורה המשתלמת ביותר עבורך!

שנות נסיון
0 +
צוות המשרד
0
לקוחות מרוצים
0 +

All of our customers trust their success to us

Teritatis et quasi architecto. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium dolore mque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo invent. Sed ut perspiciatis unde omnis.

Testimonials

We are very glad to get client review.

Teritatis et quasi architecto. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium dolore mque laudantium.

News

Popular Articles And Tips

ניסיון מוכח בהשגת משכנתאות בתנאים משתלמים במיוחד

התשלום שלכם הוא על בסיס הצלחה שלנו בלבד!

אנחנו מתחייבים למשכנתא החסכונית והמשתלמת ביותר

ליווי מקיף ומלא - עושים בשבילכם הכל כולל הבירוקרטיה.

עובדים עם כל הבנקים וגופי המימון.

מה הלקוחות שלנו אומרים

שאלות נפוצות

משרדנו נותן שירותים פיננסים בתחום המשכנתאות, יייעוץ פיננסים, כלכלת משפחה וייעוץ נדל”ן.

כדי להיות זמינים עבור לקוחותינו מכל הארץ, אנו פועלים מתוך מתחמים של WEWORK, זהו שיטה חדשה של ניהול משרדים זולה נגישה ונוחה אשר אנו מאמינים בה ובאמצעותה אנו נותנים שירות כשיש צורך בפגישה פיזית.

אנו עובדים עם כל הבנקים ועם כל הסניפים בכל הארץ, הדבר הזה מקנה לנו יתרון ועדיפות על פני משרדי ייעוץ אחרים, בכך שאנו יכולים לתמחר ריביות ולדייק לקוח לסניף שהכי מתאים לו, יתכן וסניף זה לא נמצא בעיר בה גר הלקוח, אך התנאים בו אטרקטיביים מאוד.

בתחילה מתבצעת שיחה עם הלקוח, כדי ללמוד מהו הצורך הראשוני של הלקוח. בשלב השני ללקוח נשלח קישור לטופס אותו עליו למלא ובו שאלון אפיון לקוח. בשלב השלישי, לאחר שרואים שקיימת התכנות, אנו מבצעים תאום ציפיות עם הלקוח, מגישים לו רשימת מסמכים נדרשים לצורך העבודה, מוסרים לו חוזה התקשרות והזמנת שירות עבודה עם בקשה למקדמה של 500 ש”ח תשלום דמי רצינות ודמי הקמה לתיק לקראת הגשה לבנק.

בהחלט, את התשלום הלקוח מעביר רק לאחר קבלת אישור עקרוני מהבנק כשהוא מתחלק לשני חלקים: 50% בעת קבלת האישור ו 50% בעת החתימה של הלקוח על המשכנתא בבנק.
במידה ולא התקבל אישור מהבנק, הרי שהלקוח פטור מתשלום.

אנו נותנים שירות ללקוחות מכל הארץ מאילת בדרום ועד מטולה בצפון.

אינכם נדרשים לכתת רגלכם לשום בנק, אנו עושים את כל העבודה עבורכם, ואתם מגיעים רק לאחר סיום הפרוייקט לסניף הבנק אותו מצאנו הכי מתאים עבורכם לחתימה.

אנו מטפלים בכל סוגי המשכנתאות לדיור: אם זה דירה מקבלן, מחיר למשתכן, דירה יד שניה, קבוצות רכישה, בנייה פרטית ועוד. ובנוסף אנו גם מגייסים הון עבור לקוחות פרטיים ועיסקיים לתחומים וצרכים שונים ודבר אחרון אנו גם מבצעים בדיקות להלוואות או משכנתאות של לקוחות כדי לבדוק התנאים של הלוואות אלה ובמידת הצורך אנו ממחזרים הלוואות או משכנתאות וחוסכים ללקוחות עשרות עד מאות אלפי שקלים.

בהחלט, הסיסמא אצלנו , לא קיבלת – לא שילמת, לא חסכנו – לא שילמת. השירות אצלנו הוא מבוסס תוצאות ואנו עושים עם לקוחותינו תאום ציפיות מקדים.

אם אתה לקוח ללא בעיות רקע של היסטוריית אשראי, וכל המסמכים שלך מסודרים, נוכל לסדר המשכנתא בתוך 3 שבועות, במקרים אחרים בהם יש צורך בשעבודים ונושאים נוספים זה יכול לקחת בין חודש וחצי לשלושה חודשים.

מחפשים ייעוץ מקצועי?

עומדים בפני לקיחת הלוואה או משכנתא? אנחנו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף. לשיחת ייעוץ חינם, צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התחלת שיחה
1
איך אפשר לעזור?
שלום ????
אנחנו יכולים לעזור לך?