אקסלנט פיננסים ומשכנתאות – מצוינות בייעוץ משכנתא

השירותים שלנו

וותק וניסיון. לשירות איכותי ומקצועני

אנו מגייסים עשרות שנים של נסיון, כדי להעניק לכל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר. אנו מתאימים את המלצותינו לכל לקוח באופן פרטני, מתוך שיקלול כלל הגורמים הרלוונטיים.

משכנתא לדיור

אנו מסייעים ללקוחותינו בהליך קבלת משכנתא לדיור, עורכים השוואות בין ההצעות מהבנקים השונים, וקבלת התנאים הטובים ביותר האפשריים

גיוסי הון לעסקים ופרטיים

אנו מסייעים לעסקים, חברות וגורמים פרטיים בגיוס הון, בתנאים הטובים ביותר האפשריים, בהתאם למצב הפיננסי הנתון של מגייס ההון.

מחזור הלוואות ומשכנתא

אנו מסייעים ללקוחותינו לגייס הלוואות בתנאים הטובים ביותר האפשריים, וכן במיחזור הלוואות שנלקחו בתנאים לא אופטימליים

ייעוץ כלכלי למשפחה

אנו עוסקים בייעוץ לכלכלת המשפחה, מנוסים בעזרה למשפחות להשתקם כלכלית, להיגמל מחובות והתנהלות כלכלית שגוייה, ויציאה לדרך חדשה ונטולת חובות!

הדרך שלך לחיסכון במשכנתא מתחילה כאן!

השאר פרטים, ותוכל לחסוך עד מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא!

קצת עלינו

עשרות לקוחות מכל הארץ, שהפכו את הלימון ללימונדה, בזכות ליווי מקיף וחוזר שלנו איתם, עד לחירות כלכלית ושליטה בחשבון ההוצאות שלהם. כולל לקוחות שהגזמנו להם חלום לדירה לאחר שהיו חסומים בבנקים.

מחויבים לחווית לקוח בתהליך כולו, ליווי מלא ושלם גם לאחר החתימה בבנק ובכל מה שמתלווה לרכישת הנכס.

0 +
שנות נסיון
0
צוות המשרד
0 +
לקוחות מרוצים

מה הלקוחות שלנו אומרים

שאלות נפוצות

משרדנו נותן שירותים פיננסים בתחום המשכנתאות, יייעוץ פיננסים, כלכלת משפחה וייעוץ נדל"ן.

כדי להיות זמינים עבור לקוחותינו מכל הארץ, אנו פועלים מתוך מתחמים של WEWORK, זהו שיטה חדשה של ניהול משרדים זולה נגישה ונוחה אשר אנו מאמינים בה ובאמצעותה אנו נותנים שירות כשיש צורך בפגישה פיזית.

אנו עובדים עם כל הבנקים ועם כל הסניפים בכל הארץ, הדבר הזה מקנה לנו יתרון ועדיפות על פני משרדי ייעוץ אחרים, בכך שאנו יכולים לתמחר ריביות ולדייק לקוח לסניף שהכי מתאים לו, יתכן וסניף זה לא נמצא בעיר בה גר הלקוח, אך התנאים בו אטרקטיביים מאוד.

בתחילה מתבצעת שיחה עם הלקוח, כדי ללמוד מהו הצורך הראשוני של הלקוח. בשלב השני ללקוח נשלח קישור לטופס אותו עליו למלא ובו שאלון אפיון לקוח. בשלב השלישי, לאחר שרואים שקיימת התכנות, אנו מבצעים תאום ציפיות עם הלקוח, מגישים לו רשימת מסמכים נדרשים לצורך העבודה, מוסרים לו חוזה התקשרות והזמנת שירות עבודה עם בקשה למקדמה של 500 ש"ח תשלום דמי רצינות ודמי הקמה לתיק לקראת הגשה לבנק.

בהחלט, את התשלום הלקוח מעביר רק לאחר קבלת אישור עקרוני מהבנק כשהוא מתחלק לשני חלקים: 50% בעת קבלת האישור ו 50% בעת החתימה של הלקוח על המשכנתא בבנק.
במידה ולא התקבל אישור מהבנק, הרי שהלקוח פטור מתשלום.

אנו נותנים שירות ללקוחות מכל הארץ מאילת בדרום ועד מטולה בצפון.

אינכם נדרשים לכתת רגלכם לשום בנק, אנו עושים את כל העבודה עבורכם, ואתם מגיעים רק לאחר סיום הפרוייקט לסניף הבנק אותו מצאנו הכי מתאים עבורכם לחתימה.

אנו מטפלים בכל סוגי המשכנתאות לדיור: אם זה דירה מקבלן, מחיר למשתכן, דירה יד שניה, קבוצות רכישה, בנייה פרטית ועוד. ובנוסף אנו גם מגייסים הון עבור לקוחות פרטיים ועיסקיים לתחומים וצרכים שונים ודבר אחרון אנו גם מבצעים בדיקות להלוואות או משכנתאות של לקוחות כדי לבדוק התנאים של הלוואות אלה ובמידת הצורך אנו ממחזרים הלוואות או משכנתאות וחוסכים ללקוחות עשרות עד מאות אלפי שקלים.

בהחלט, הסיסמא אצלנו , לא קיבלת – לא שילמת, לא חסכנו – לא שילמת. השירות אצלנו הוא מבוסס תוצאות ואנו עושים עם לקוחותינו תאום ציפיות מקדים.

אם אתה לקוח ללא בעיות רקע של היסטוריית אשראי, וכל המסמכים שלך מסודרים, נוכל לסדר המשכנתא בתוך 3 שבועות, במקרים אחרים בהם יש צורך בשעבודים ונושאים נוספים זה יכול לקחת בין חודש וחצי לשלושה חודשים.

עומד בפני לקיחת הלוואה או משכנתא? אנחנו יכולים לחסוך לך הרבה כסף. לשיחת ייעוץ חינם, צור קשר

לייעוץ משכנתא