איך אנחנו יכולים לעזור לכם

השירותים שלנו

אנו באקסלנט משכנתאות, מעניקים מגוון שירותים פיננסיים מתחום המשכנתאות הלוואות וכלכלת המשפחה. אנו מתאימים לכל לקוח את האפיק המתאים לו לפי הצרכים והנתונים הייחודיים לו.

משכנתא לדיור

אנו מסייעים ללקוחותינו בכל שלבי התהליך של נטילת משכנתא. אנו שמים דרג על משכנתא המותאמת לצרכים ולמאפיינים של כל לקוח באופן פרטי, תוך הוזלת המשכנתא למינימום האפשרי.

מיחזור משכנתא

אנו מטפלים בלקוחות בעלי משכנתא קיימת, אך בתנאים לא אופטימליים, אם מצד הריביות הגבוהות, או במצד שחל שינוי מצד הלקוח, שמצריך התאמה שינוי בסוג, מסלול או תנאי המשכנתא.

גיוס הון

אנו מסייעים ללקוחותינו בגיוס הון למגוון מטרות. בין לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים וכן חברות בע"מ. אנו מתאימים ככל האפשר את אפיקי גיוס ההון לצרכי ואופי הלקוח.

ייעוץ כלכלי למשפחה

חברתנו צברה נסיון רב בייעוץ כלכלי למשפחה. אנו מסייעים למשפחות להתנהל כלכלית בצורה חכמה ומאוזנת. אנו מעניקים להם מגוון כלים המסייעים להם להגיע לאיזון כלכלי ולצאת לדרך חדשה ונטולת חובות.

משכנתא לדיור

אנו מטפלים בבקשות משכנתא לנכסים ממגוון סוגים, כאשר לכל סוג המאפיינים הייחודיים לו, ומשכך, גם הבנק מתייחס אליהם בצורה שונה. היכרות מעמיקה עם התחום, משפרת את הסיכוי לקבל משכנתא, ואת תנאי המשכנתא.

רכישה מקבלן

עומדים לרכוש דירה מקבלן והוא מציע לכם, הטבות והנחות גדולות בקניה מקדימה, על הנייר ותוך כדי בנייה, כדאי שתתייעצו עמנו קודם שאתם חותמים על הסכם, כדי לקבל ליווי הכי מקצועי שיש ותבצעו את העסקה בבטיחות ומקצועיות.

בנייה פרטית

יש לכם מגרש ואתם רוצים לבנות עליו, או שאתם מעוניינים לרכוש מגרש ולבצע עליו בניה פרטית, מעולה. אנו ניתן לכם ליווי מסודר לפרויקט הפרטי שלכם עד לסופו וקבלת טופס 4. חייגו לקבל הצעה מאתנו.

מחיר למשתכן

זכיתם בדירה במחיר למשתכן, מעוניינים להיכנס לפרויקט מחיר למשתכן מחפשים מידע הכוונה, רוצים להתייעץ, מעוניינים בליווי מקצועי כדי לחסוך כסף רב. כדאי שתתקשרו אלינו לדרך ארוכה שהיא קצרה וחסכונית.

יד שנייה

רוצים לקנות דירה יד שניה בשוק, אם למגורים או השקעה רוצים לעשות זאת נכון, רוצים לעשות בדיקה מקדימה, רוצים לדעת מה מסגרת התקציב עליה עליכם להתכונן ולתכנן הוצאה זו היטב. חייגו אלינו אנו הכתובת.

מיחזור משכנתא

רוצים להפוך את המשכנתא שלכם ללימונדה, תדאגו לבדוק אותה מעת לעת, אל תסמכו על הבנק שיעשה זאת במקומכם. אנו מומחים בתחום המחזור וחסכנו ללקוחות שלנו עד היום עשרות מליוני שקלים.

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא מתאים לחייבים שהתנאים האישיים שלהם השתנו, וכעת מעוניינים לשנות את אופי והרכב המשכנתא, או במצב שהריביות בשוק פחתו לעומת הריבית הנוכחית על המשכנתא

הלוואה על חשבון נכס קיים

זקוקים להלוואה, במידה ויש לכם נכס תוכלו לגייס סכומי כסף גדולים, לטווחי זמן ארוכים, בריביות אטרקטיביות והכי זולות בשוק אנו נדע לעשות זאת עבורכם, במהירות יעילות ובמקצועיות, תוך התמחרות ומכרזי ריביות מול הבנקים, לתנאים הכי טובים.

גיוס הון

זקוקים לכסף לביצוע פרויקט, להחזר הלוואה, לגישור.
חברתנו מתמחה בגיוסי הון עבור פרטיים יזמים ועסקים, בתנאי ריבית נוחים וזולים במיוחד, בגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים.

משכנתא הפוכה

הגעתם לגיל הזהב, רוצים להתפנק, רוצים לעזור לילדים ברכישת נכס זקוקים לכסף נזיל לכל מטרה. נוכל לקדם אתכם לארגן לכם הלוואה בתנאים מעולים ללא צורך בפירעון הקרן לשנים ארוכות.

קבוצת רכישה

מתארגנים במסגרת קבוצת רכישה כדי להגשים את חלום חייכם לדירה זולה אתם צריכים ליווי מקצועי, כדי לדעת כיצד לממן את העסקה. אנו ניתן לכם ליווי ונסייע לכם להגשים החלום לדירת חלומית במחיר מציאה.

קבוצת בנייה

אתם חלק מקבוצה החולקת מגרש בטאבו משותף או מושה אתם רוצים לבצע יזמות פרטית ואין לכם סכום הכסף הדרוש אנו נדאג לסדר את כל מה שדרוש כדי שתעשו זאת בקלות נוחות מהירות ובזול השאירו פרטים או חייגו ואנו אתכם.

השקעות

מעוניינים להשקיע בנדל”ן בארץ ובחו”ל, ישנם מגוון פתרונות פיננסים לביצוע העניין, דברו איתנו.

ייעוץ כלכלי למשפחה

חברתנו צברה נסיון רב בייעוץ כלכלי למשפחה. אנו מסייעים למשפחות להתנהל כלכלית בצורה חכמה ומאוזנת. אנו מעניקים להם מגוון כלים המסייעים להם להגיע לאיזון כלכלי ולצאת לדרך חדשה ונטולת חובות.

רוצים לשמוע עוד מהמומחים שלנו? צרו איתנו קשר
התחלת שיחה
1
איך אפשר לעזור?
שלום ????
אנחנו יכולים לעזור לך?