אודות

מי אנחנו

משרד בוטיק לייעוץ משכנתאות נדל"ן פיננסים וכלכלת משפחה.
למשרד יש וותק של יותר מ 10 שנים בתחום הפיננסים, השקעות, נדל"ן ומשכנתאות
אנו מחויבים לתוצאות עבור לקוחותינו והמוטו שלנו הוא לא קיבלת לא שילמת או אין תוצאות אין תשלום
כדי לעמוד בהתחייבות זו, אנו מבצעים בדיקה מהירה בעזרת טופס מהיר, המאפיין את הלקוח היטב ואת צרכיו ואשר נותן לנו אינדיקציה לדעת האם קיימת התכנות ואנו יכולים לעמוד במשימה.
לאחר בדיקה זו, אנו מבקשים מהלקוח להעביר מסמכים ומתחילים לעיין וללמוד החומרים בחלק זה אנו גובים 500 ש"ח כמקדמה, אשר אינם חוזרים, זאת כדי להבטיח רצינות מצד הלקוח וגם להצדיק את הזמן שאנו משקיעים בלמידת החומר קריאתו והכנתו להגשה לבנק.
את יתר התשלום אנו גובים רק בתוצאה כאשר יש עסקה או התקבל אישור.
בשל העיסוק שלנו בנושאים חופפים, אנו יודעים לתת ללקוחות שלנו ליווי מלא ושלם, אשר בודק עבור הלקוח את הכל ונותן לו כיסוי מעטפת רחב דבר המבטיח ראש שקט ובטחון.
בנוסף ניתן לבצע דרך משרדנו, גיוסי הון, טיפול במסורבי בנקים, מחזור הלוואות, השקעות בנדל"ן, ייעוץ בהשקעות, ליווי לעסקים ופרטיים.
אצלנו תקבלו יחס אישי, טיפול מהיר ומסור, עבודה מקצועית חוויה בתהליך ואף בתוצאה כפי שמעידים לקוחותינו הרבים בהם טיפלנו.
טלפון אחד קטן ויש לכם חסכון גדול וזכרו לא חסכת – לא שילמת. כי ככה זה אצלנו. מוזמנים לנסות.

הצוות שלנו

WhatsApp Image 2021-02-16 at 10.11.14

יורם פלד

בעל תואר שני.
יזם ואיש נדל"ן ופיננסים. גר ביישובי עוטף עזה בדרום. מנהל משרד בתחום הפיננסים, יזמות השקעות גיוסי הון ומשכנתאות.
נשוי למרים, מורה ומחנכת מסורה בקיבוץ סעד שבנגב המערבי.
אבא לששה 4 בנים ושתי בנות.
להנאתי, אני רוכב על אופניים, מנטור בתחומי שיווק מכירות וייעוץ עסקי.

WhatsApp Image 2021-02-16 at 10.11.14(1)

Full Name

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec."

לקוחות מרוצים

חשבתי שאני יכולה לעשות הכל לבד, פניתי אל בנקים למשכנתאות וקיבלתי סירוב, אף אחד לא הסכים לתת לי משכנתא, אני גרושה ואם חד הורית, הייתי אובדת עצות ממש. ואז ראיתי פרסום באינטרנט של אקסלנט- ייעוץ משכנתא ומשיחה אחת פשוטה קיבלתי שירות חלום. הם ממש מלאכים ואפילו קוסמים. את הכל הם עושים בחן רב, סבלנות רבה דיוק רב ומקצועיות, תמיד זמינים ותמיד הם שם בשבילך, תוך שהם מייעצים לי כיצד למכור נכון את הנכס, לאתר נכס ואנשי מקצוע מסביב, כדי לתת לי בטחון בדברים הגדולים והמורכבים שאני עושה לבד. ממליצה בחום רב, תפנו רק אליהם ותהנו.
ה.ב. מאשקלון
אתם מכירים כאלה שקודם כל מה שמעניין אותם הוא השירות והכסף הוא רק אמצעי ורק בסוף, אז אנחנו לא ובכ"ז הגענו לאקסלנט לאחר שגילנו שהבנק ממש שודד אותנו בריביות שהוא לקח מאתנו ושהחיים שלנו בלופ. ראינו פרסום של אקסלנט ולאחר שיחה ראשונה, הבנו שהגענו לכתובת הנכונה. הם סידרו לנו את כל החשבונות מסביב, והפחיתו העלויות כך שיצא לנו חסכון של עשרות אלפי שקלים, בנוסף דאגו לקבע הריביות מה שהביא להגנה של מאות אלפי שקלים של שינויי הצמדות ריביות ואינפלציה, עד לסיום המוצלח. לאורך כל הדרך הם עדכנו אותנו בתהליך תוך ניהול מו"מ קשוח מול הבנקים. תרימו צלצול אליהם - אתם תהנו מחווית שירות ומהתוצאה, מבטיחים.
ציון ומאשה מאשקלון
לצערנו הסתבכנו והבנקים צמצמו לנו את האשראי אט אט עד להפסקה מוחלטת. קודם שהגענו לאקסלנט, שילמנו ריביות מטורפות קרוב ל 20% כן כן, חברות אשראי שגובות ריביות כמו בשוק אפור, נכנסנו ללחץ. התחלנו לחפש איש מקצוע אמין טלפונים מסביב והגענו ליורם מאקסלנט, ליווי מדהים שלו ברמה האישית ביותר, הוריד את הריביות ב 75%, הכל במקצועיות בחן רב ובידידות, חיפשנו יועץ ומצאנו אח. הם ממשיכים ללוות אותנו בייעוץ כלכלי למשפחה וחינוך פיננסי וזה היתרון שלהם הם לא רק יועצי משכנתא, הם גם יועצים פיננסים, יועצי נדל"ן השקעות וניהול תקציב משפחה. קחו אותם ותהנו.
ח ומ ב - לוד

עומד בפני לקיחת הלוואה או משכנתא? אנחנו יכולים לחסוך לך הרבה כסף. לשיחת ייעוץ חינם, צור קשר